Skip links

Preču atgriešana

Lūgums iepazīties ar zemāk rakstīto

Mūsu interneta veikalam ir droša un  noteikta preču atgriešana , kas ļauj klientiem atteikties no iegādātajām precēm, ja tās neatbilst vai neapmierina viņu vēlmes. Ja jūs esat neapmierināts ar iegādāto preci, jums ir tiesības atgriezt to 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža, kā arī preču atgriešana ir bezmaksas.

Lai veiktu preces atgriešanu, lūdzam, ievērot šādus noteikumus:

 1. Precei jābūt nelietotai, oriģinālajā iepakojumā un pilnībā komplektētai  ar visām marķēšanas etiķetēm.
 2. Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt atpakaļ preci, ja netika ievēroti termiņi attiecībā uz preces atgriešanu.
 3. Atlaižu periodā iegādātu preci nav iespējams atgriezt, bet ir iespējams samainīt pret citu preci.
 4. Sazinieties ar mums  e-pastā info@amarate..lv  lai paziņotu par savu nodomu atgriezt preci. Mēs sniegsim jums nepieciešamo informāciju un norādes par atgriešanas procesu.
 5. Jums būs jāsagatavo prece atgriešanai, nodrošinot tās drošu iepakojumu, lai pasargātu to no bojājumiem transportēšanas laikā.
 6. Kad mēs saņemsim atpakaļ preces, mēs veiksim tās pārbaudi, lai pārliecinātos, ka tā atbilst atgriešanas nosacījumiem.
 7. Atkarībā no jūsu vēlmēm, mēs piedāvāsim iespēju saņemt atpakaļ samaksu par atgriežamo preci vai apmainīt to pret citu preci no mūsu sortimenta.
 8. NEDRĪKST ATGRIEST ( apakšveļu, aksesuārus, zeķes, zeķubikses).
 9. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums jāiesniedz atteikuma veidlapu, kuru iespējams atrast šeit, nosūtot to uz e-pasta adresi: info@amarate.lv 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas.
 10. Pasūtījuma piegādes izdevumi netiek atgriezti.
 11. Pie katra klienta pienāksim ar savu pieeju, lai klients justos droši un ērti.
 12. Mūsu atgriešanas politika ir droša un ērta.
 13. Atgriezt preci būtu vēlams uzreiz kā sazinās ar mums, mēs jums nosūtam kodu un jūs tajā pašā dienā nosūtat paciņu!

Šī atgriešanas politika nodrošina klientiem iespēju brīvi izvēlēties un veikt pirkumus ar mieru, zinot, ka mēs esam gatavi atbalstīt viņus, ja kāda prece neatbilst viņu vēlmēm vai prasībām. Mūsu mērķis ir nodrošināt jums pozitīvu iepirkšanās pieredzi un pilnīgu apmierinātību ar mūsu piedāvātajām precēm.

Neskaidrību gadijumā droši mums raksti uz e-pastu info@amarate.lv

🍪 Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat privātuma politikai.